17 december 2025
Nieuws
PERSBERICHT
Managementbureau SEG neemt per 1 januari 2026 creative management agency SeiSei over en versterkt daarmee zijn focus op talentontwikkeling, branding en brand partnerships. SeiSei-oprichter Karim Erja brengt zijn kennis, expertise en netwerk mee en krijgt een leidende, strategische rol binnen SEG. De voetbaldivisie SeiSei Football blijft zelfstandig en onder eigen naam opereren maar gaat wel nauw samenwerken met SEG Football, omdat de expertise en werkwijze van beide partijen uitstekend bij elkaar passen.
In zijn nieuwe rol als Partner Creative & Business Strategy gaat Karim Erja bij SEG nieuwe domeinen, innovatieve projecten en merkstructuren ontwikkelen die SEG positioneren voor duurzame groei. Met zijn expertise op het snijvlak van sport, entertainment, media en technologie versterkt hij de ambitie van SEG om voorop te blijven lopen in talentontwikkeling en management.
Karim Erja: “Wat mij aantrekt is de ambitie van SEG om niet alleen te vertegenwoordigen, maar om te bouwen aan iets dat blijft, iets dat waarde heeft, ook los van het individu. Wereldwijd drukken Nederlandse bedrijven, atleten en creatieve geesten hun stempel: in sport, met topsporters in uiteenlopende disciplines; in entertainment, met dj’s en formats die internationaal zijn overgenomen; en in kunst, technologie en wereldwijde merken. Ik geloof dat SEG als Nederlands bedrijf een blijvende en stevige rol zal spelen op internationaal niveau. Niet in de marge, maar echt leidend. Dat gaat verder dan alleen talent-management zoals we het nu kennen.”
Erja vervolgt: “Al meer dan twaalf jaar werk ik wereldwijd nauw samen met Rico Verhoeven, waarbij we een bewezen blauwdruk hebben opgebouwd die verder gaat dan sport alleen, met focus op intellectueel eigendom, mediawaarde, equity en duurzame carrièreontwikkeling. Die samenwerking zetten we voort binnen SEG, met verdere opschalingskansen binnen de snelgroeiende wereldwijde markt van martial arts. SEG biedt mij de mogelijkheid om die ervaring breder toe te passen met een veelheid aan talenten en markten, en om samen bewezen concepten verder uit te rollen en duurzame waarde te creëren binnen meerdere disciplines.”
SEG-oprichter Kees Vos: “SeiSei’s toetreding tot SEG markeert een nieuw hoofdstuk voor beide organisaties. Karim is al 25 jaar actief in de business, maar blijft telkens weer vernieuwen. Hij helpt talenten groeien en vertaalt hun potentieel naar concrete waarde zoals bijvoorbeeld intellectueel eigendom. Zijn kracht ligt in het bouwen van sterke merken en het creëren van duurzame waarde voor zowel het individu als het collectief daarachter. We zijn blij dat we samen deze nieuwe fase ingaan.”
Deel dit bericht:
0 reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Voeg je reactie toe
Wij sturen jou één keer per twee weken een e-mail met de belangrijkste opinies en artikelen van Sport Knowhow XL.