Go with Golazo
Sportknowhowxl
Home
Nieuws
De voetbalvrouwen komen eraan

De voetbalvrouwen komen eraan

20 juli 2009

Nieuws

Vera Pauw - de huidige bondscoach van het Nederlands vrouwenvoetbalelftal - startte vijf jaar geleden met een mentaliteitsverandering bij de vrouwenvoetbalsters om in 2007 profclubs enthousiast te krijgen voor een - tot dan toe - ondenkbare Eredivisie voor vrouwen. De definitieve omslag volgde toen de Oranjevrouwen zich in oktober 2008 voor het eerst plaatsten voor het EK. In ‘De voetbalvrouwen komen eraan’ vertelt Vera Pauw het openhartige verhaal over haar strijd, passie, succes en waarom voetballen dé sport is voor alle meisjes. De ruim 100.000 bij de KNVB aangesloten voetbalsters zullen zich in woord en beeld herkennen in dit eerste echte boek over vrouwenvoetbal!

De auteurs
Vera Pauw
is bondscoach van het Nederlands vrouwenvoetbalelftal en is daarnaast werkzaam bij de FIFA en UEFA. Zij slaagde als eerste vrouw voor de cursus Coach Betaald Voetbal en was de eerste vrouw in het buitenlandse profvoetbal.

Welmoed de Lang werkt als sportredacteur op het gebied van vrouwenvoetbal voor het Leidsch Dagblad en de KNVB. Tevens was zij twee jaar lang hoofdredacteur van het maandblad Vrouw & Voetbal.

Titel: De voetbalvrouwen komen eraan
Auteurs: Vera Pauw & Welmoed de Lang
Uitgever: Tirion Sport
ISBN: 9789043912860
Prijs: € 17.95

Deel dit bericht:

0 reacties

Nog geen reacties. Wees de eerste!

Voeg je reactie toe

Meer over:

Blijf op de hoogte

Wij sturen jou één keer per week een e-mail met de 
belangrijkste opinies en artikelen van Sport Knowhow XL.